Викидень на ранніх термінах

28 Січня 201620:46

На превеликий жаль, мимовільний аборт або, як його ще називають, викидень, досить поширене явище при вагітності на ранніх термінах. Згідно з науковими дослідженнями, практично кожна п’ята вагітність закінчується викиднем. На щастя, на другому і третьому триместрі вагітності – ця загроза значно нижча, викидні трапляються всього в 1% випадків. Ну все, покінчимо з тривожною статистикою, для того, щоб запевнити вас – уникнути викидня зовсім просто, якщо мама і тато відповідально відносяться до свого здоров’я і майбутнього зачаття. Провівши потрібні обстеження, лікарі розкажуть  про всі ризики і допоможуть їх усунути. Тобто, причин хвилюватися немає! Для повноти картини все ж поговоримо про те, чому викидні трапляються на ранніх термінах і якою симптоматикою це супроводжується.

 

ВИКИДЕНЬ НА РАННІХ ТЕРМІНАХ

 

Матка може відторгати ембріон внаслідок різних причин. Серед них виділяють такі основні групи:

 

Генетичні проблеми.

 

Викидень відбувається у зв’язку з нежиттєздатністю ембріона, яке було викликано на генетичному рівні. Викидень цього типу абсолютно не свідчить про те, що всі подальші вагітності будуть неблагополучними. Проте звернутися до фахівця-генетика при плануванні нової вагітності все ж необхідно.

 

Захворювання. Викидень може стати наслідком захворювань, які протікають в організмі майбутньої матері. До них відносяться:

 

– ангіна;

– грип;

– ЗПСШ;

– запальні процеси матки і яєчників;

– герпес;

– деякі інші.

 

Саме тому перед тим, як планувати вагітність, так важливо пройти повне обстеження у терапевта і гінеколога.

 

Причиною викидня також дуже часто являються наступні чинники: як

– стрес;

– недоїдання;

– порушення режиму сну;

– надмірне фізичне навантаження;

– погана екологія.

 

Якщо організм дівчини пережив серйозний стрес – викидень – це зовсім не означає, що про здорову, повноцінну вагітність можна забути. Головне тут – з’ясувати, яка саме причина викликала мимовільний аборт, усунувши її надалі. І ще – після того, що сталося, спроби завагітніти варто на деякий час відкласти. Організму потрібний спокій і відпочинок як мінімум впродовж декількох місяців.

 

ВИКИДЕНЬ: СИМПТОМИ

 

Викидня зазвичай супроводжують такі симптоми:

– кровотеча;

– спазми і болі внизу живота.

 

Виявивши їх, якнайскоріше зверніться до лікаря. По-перше, є шанс врятувати плід, по-друге, мимовільний аборт може погрожувати життю жінки.

 

Якщо викидень вже стався, відвідування гінеколога також слід провести в обов’язковому порядку. Лікар повинен переконатися, що мимовільний аборт був повним, а матка залишилася чистою.

 

Ми бажаємо вам здоров’я і ще раз хочемо нагадати – викидні на ранніх термінах можуть мати неприємні наслідки лише в тих випадках, якщо своєчасно не звернутися до лікаря.

 

Коментарі
Всі 19
9
1
0
5
1
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше