Важливо починати прикорм зі спеціалізованих продуктів

31 Січня 201613:54

Щодня малюк вчиться робити щось нове: сміятися, грати, ходити, говорити і радувати батьків. До 6 місяців для всіх цих захоплюючих занять дитині цілком достатньо того, що вона отримує з маминого молока або суміші. Але чим старше вона стає, тим більше поживних речовин і енергії потрібно їй для зростання і розвитку.


Для того, щоб забезпечити зростаючий організм  всім необхідним, з 6 місяців в раціон малюка поступово починають вводити «дорослі» продукти харчування – прикорм. Саме до цього віку у дитини формуються рефлекси, які дозволяють не виштовхувати їжу з рота язиком, а направляти її прямо в живіт. Проковтнути їжу – справа нехитра, а ось перетравити її – завдання поскладніше. Тільки до піврічного віку травна система малюка вже достатньо розвинена для того, щоб перетравлювати щось окрім грудного молока або спеціальних дитячих сумішей.


Здавалося б, ось малюк навчився їсти тверду їжу – тепер можна годувати його тим же, чим харчується вся сім'я. А ось і ні. Необхідно пам'ятати про те, що формування травної системи і рефлексів – справа поступова. Щоб не «перенавантажувати» організм малюка, що не окріпнув, переходити на «дорослу» їжу потрібно поступово, ретельно підбираючи при цьому продукти.


Кожен новий продукт слід давати крихітці на пробу по 1-2 чайної ложечки. Наберіться терпіння: малюкові буде потрібен час, щоб навчитися брати їжу губками з кінчика чистої чайної ложки. Зазвичай у діток, які знаходяться на грудному вигодовуванні, прикорм ділиться на 3 основних прийому їжі і перекуси в проміжках між ними.


З тим, в якому віці слід вводити ті або інші продукти до раціону малюка, можна ознайомитися в таблиці введення прикорму. Також існують загальні правила для годування дитини в цей період життя:


– їжа повинна мати достатню енергетичну цінність і забезпечувати надходження додаткової енергії в організм малюка (близько 190 ккал на добу);


– початкова їжа для прикорму повинна бути м'якою по консистенції, без шматочків


– у прикорм не слід додавати сіль, цукор та інші приправи «для смаку»;


– їжа, яку отримує малюк, повинна містити білки і мікронутрієнти.


Якщо батьки вирішують готувати їжу для прикорму самостійно, їм доведеться освоїти всі тонкощі приготування подібної їжі і вивчити її калорійність. Куди простіше використовувати спеціальні промислові кашки, соки, овочеві, фруктові, рибні і м'ясні пюре, які повністю задовольняють потреби малюка і забезпечують йому збалансований і правильний раціон.


Для таких цілей відмінно підходить дитяче харчування «Агуша». Його роблять на одному з найсучасніших і високотехнологічних виробництв в Україні з використанням якісної і екологічно чистої сировини – спеціально для малюків.


Вся продукція «Агуша» виробляється за особливою рецептурою, яка розроблена спеціально для дітей раннього віку і передбачає збагачення вітамінами і пребіотиками.


Сирки, йогурти і кефір «Агуша» виготовляють з натурального коров'ячого молока, яке піддається ультрафільтрації і очищенню суперсучасною бактофугою. Кожна партія продукції проходить ретельну перевірку більше 15 разів. Всі упаковки дитячого харчування обробляються озонованою водою, а розлив проходить під надмірним тиском стерильного повітря. От чому «Агуша» – найкраще для малюка!

Коментарі
Всі 207
8
7
3
4
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше