Вправи для стегон і сідниць

31 Січня 201618:23

Після пологів тіло потребує особливого догляду і уваги. Зміцнити м’язи тіла необхідно не лише для того, щоб максимально швидко придбати колишні форми, але і для кращого самопочуття.

 

Найбільш проблемною зоною після пологів зазвичай залишаються живіт і стегна. Проте живіт досить швидко зникає і приходить в норму набагато легше, ніж стегнова частина. Саме тому необхідно підібрати правильний комплекс вправ для відновлення спокусливих форм.

 

ВПРАВИ ДЛЯ НІГ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

 

Вправи для стегон і сідниць можна почати виконувати орієнтовно через два місяці після пологів. Перед цим обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Якщо він не проти, приступайте до вправ, які допоможуть повернути вашим ногам і сідницям привабливі форми. Стартувати краще всього з базової вправи для сідниць – присідання. На перших порах досить робити по 20 повторень за декілька підходів. Далі поступово освоюємо нові вправи для сідниць, наприклад, махи ногою. Розпочніть з 10-15 повторень для кожної ноги. Також слід включити в свій комплекс щоденних фізичних вправ випади вперед і назад. Наприкінці виконання цієї вправи для сідниць не варто забувати про невеликі пружинячі рухи. Зробіть декілька підходів по 10 повторень на кожну ногу.

 

Вправи для ніг розпочніть з широких присідань в пліє. Стартуйте з 20-25 повторень за декілька підходів. Після чого радимо виконати ще одно вправу для ніг – підйоми тазу лежачи на спині або, як їх ще називають, ледачий місток. Виробивши відповідний для себе комплекс вправ, можна скористатися обважнювачами для ніг. Це дозволить збільшити навантаження і поліпшити результат. Особливу увагу необхідно приділяти техніці виконуваних вправ. Неправильне виконання вправ для ніг може не лише не дати бажаного результату, але і нанести травми. Не забувайте про необхідність відпочинку між вправами, оптимальний час – 30-60 секунд.

 

Вправи для сідниць краще виконувати через день, а у вільні від них дні зайнятися вправами для ніг. Останні, до речі, можна підкріпити виконанням таких активностей, як плавання, катання на роликах і велосипеді, тривалими пішими прогулянками або ж ходьбою по сходах. Також не варто забувати про те, що навіть максимально інтенсивне виконання вправ не дасть бажаного результату без дотримання правильно режиму харчування. Крім того, фізичні навантаження необхідно чергувати з відпочинком, щоб м’язи встигали відновлюватися.

 

Завершувати щоденне тренування краще розтяжкою. Після вправ для сідниць і стегон необхідно гарненько розтягнути ці м’язи, а також не забути про м’язи спини і шиї.

Коментарі
Всі 81
9
0
9
8
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше