М'ясний прикорм

31 Січня 201618:49

Кожна мама знає – білок є будівельним матеріалом організму. Саме він потрібний для того, щоб формувалися нові клітини. Тому важливість білка в перший рік життя малюка переоцінити вкрай важко. Основне ж джерело білка – м'ясо. Тут і виникає питання, з якого саме моменту прикорм дітей має включати м'ясне? Давайте дамо відповідь разом, паралельно розібравшись з тим, яким чином і коли вводити прикорм з м'ясом.

 

ПЕДАГОГІЧНА СХЕМА ПРИКОРМУ

Не дивлячись на те, що ідеальним часом для першого прикорму вважається вік від шести місяців, необхідності починати прикорм дітей строго за розкладом в певний день немає. Краще, якщо малюк сам виявить цікавість до дорослої їжі. Ось побачите – швидше за все, малюк попросить щось з того, що їсте ви, просто з цікавості. Спершу спробуйте дати дитині шматочок яблука або груші без шкірки. Така схема прикорму називається педагогічною. Головне тут – не переслідувати мету нагодувати малюка, просто познайомте його з іншою їжею. Таким чином він поступово звикатиме до тієї їжі, яку вживають в сім'ї. Така схема прикорму важлива для того, щоб малюк вчився їсти самостійно, без тиску мами. Це допоможе сформувати його смаки, після чого, до року, він вже зможе їсти без допомоги.

 

М'ЯСНИЙ ПРИКОРМ

Коли?

М'ясний прикорм краще вводити дитині, якій вже виповнилося дев'ять місяців.

 

Що?

Фахівці рекомендують почати з індички або кролика. Яловичина – теж оптимальний варіант для прикорму. Ці види м'яса вважаються найлегшими в плані засвоєння, а також практично ніколи не викликають алергію.

 

Як приготувати?

– Пам'ятайте, м'ясо для малюка необхідно вибирати свіжіше і найкраще.

– Перед тим, як відварювати майбутній м'ясний прикорм малюка, потрібно відокремити м'ясо від всіх жирів, прожилків і хрящів.

– Варити м'ясо необхідно двічі: двадцять хвилин на повільному вогні, після чого вода зливається, м'ясо заливають новим окропом і варять до повної готовності.

– Не робіть м'ясний прикорм про запас, краще варити потрібну кількість на один раз.

– Подрібнювати м'ясо радимо до дуже дрібної консистенції, воду або бульйон, що утворився при готуванні м'яса, в нього додавати не варто.


Як вводити?

Вводити м'ясний прикорм розумно всього, як і решту нових продуктів, починаючи з маленької ложечки в першій половині дня. Поступово збільшуйте цю порцію до 50 грам на день.

 

КОРИСНІ ХИТРОЩІ

Якщо дитина відмовилася від м'яса, спробуйте дати його з овочевим пюре. Готуючи прикорм, не радять змішувати декілька сортів м'яса. М'ясо краще вибрати якогось одного виду.

 

ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ 

У цьому віці малюкові ще не можна давати бульйони, які були приготовані на м'ясі. Справитися з подібною їжею для його шлунку буде дуже важко.

 

Починаючи з десяти місяців, в раціоні малюка м'ясний прикорм має бути постійно. Якщо ваш малюк – алергік, схема прикорму м'ясом розробляється вашим педіатром або ж узгоджується з ним. Він підкаже, коли вводити прикорм і з якого м'яса краще всього почати.


Сподіваємося, були для вас корисні!

Коментарі
Всі 137
9
1
2
5
7
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше