Мами-переможниці схвалюють Агуша: У чому секрет?

01 Листопада 2015

12 листопада українські мами особисто побачили «завод Агуша» і переконалися, що продукція безпечна та корисна для дитини, а виробництво - на вищому рівні.
 

 

Мами брали участь в Акції від Агуша і виграли запрошення на екскурсію на виробництво. І змогли особисто перевірити, як готуються ласощі для їх карапузів. Адже дитяче харчування проводиться з більшою скрупульозністю і уважністю, ніж доросле.

«Завод Агуша» - це окреме виробництво, розташоване зовсім поруч з Києвом, у м Вишневе. Яке відповідає всім вимогам закону України про дитяче харчування і європейським стандартам якості. «Завод Агуша» призводе продукцію для діток з 6 місяців.

Для
виробництва сирків, йогуртів та кефіру використовується тільки найкраще молоко - молоко екстра-класу. Барвників і синтетичними добавкам - вхід закритий. Агуша - це тільки натуральні інгредієнти."

(Мама-переможниця Світлана Чорна).

 

 

«Я навіть не могла уявити, що для продукції Агуша використовується настільки якісне молоко, що його так ретельно очищають на виробництві. Тепер я розумію, наскільки важливі саме спеціалізовані дитячі продукти в раціоні моєї дитини, а щодо якості, після побаченого на екскурсії, звичайно я довіряю Агуша! »

 

(Мама-переможниця Лагутенко Вікторія).

 

 

 

Продукти від Агуша безпечні навіть для найменших. Сучасна машина бактофуга механічним способом видаляє спори і шкідливі бактерії. Молоко стає чистим на 99%. Чи не кожен продукт для дорослого може похвалитися такою стерильністю!

 

«На заводі нам дуже сподобалося, здивувала висока технологічність процесу і невелика кількість співробітників. Ми знали, що завод сучасний, але дуже вразило побачене своїми очима. »

 

(Мама-переможниця Черенько Марія).

 

 

 

Як то кажуть, краще раз побачити ... Хочете потрапити на екскурсію і переконатися в перевагах ТМ «Агуша» самостійно? Слідкуйте за новинами на сайті та беріть участь в конкурсах.

 

Агуша. Схвалено мамами!

Коментарі
9
1
2
5
7
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше