Як підрахувати дату пологів

31 Січня 201616:53

Якщо ви читаєте цю статтю, то напевно чекаєте появи на світ свого малюка, передчуваючи увесь клопіт і радощі цієї чудової життєвої події! На цьому етапі майбутніх батьків хвилює безліч питань, серед яких один з найважливіших, – як розрахувати дату пологів?

 

Сьогодні існує безліч різних методик, дотримуючись яких можна визначити передбачувану дату народження малюка. Проте, перш ніж розглянути найпопулярніші, звернемо увагу на помилку, яку, починаючи обчислення, здійснюють практично всі пари. Отже, багато хто виходить з того, що вагітність триває дев’ять місяців. Це не зовсім так: жінка виношує дитину під серцем впродовж десяти місячних місяців або 280 днів. З якого ж саме моменту треба починати відлік 280 днів? Давайте розберемося разом!

 

ЯК ПІДРАХУВАТИ ДАТУ ПОЛОГІВ ЗА ДАТОЮ ЗАЧАТТЯ

 

Найпростіший спосіб розрахувати дату пологів – за  датою зачаття. Для цього необхідно враховувати наступне:

 

1) Запліднення відбувається тільки під час овуляції, яка починається в середині менструального циклу.

 

2) Жіночий цикл менструації в середньому триває від 28 до 35 днів.

 

3) Зачаття може статися через декілька днів після статевого акту.

 

Знаючи про всі згадані чинники, ви можете з легкістю підрахувати тривалість свого менструального циклу, вичислити його середину і додати до неї десять місячних місяців, тобто, 280 днів. Це і буде передбачувана дата пологів.

 

Якщо ж вам відома точна дата овуляції, під час якої сталося запліднення, розрахувати дату пологів по даті зачаття взагалі не складе труднощів.

 

ЯК ПІДРАХУВАТИ ДАТУ ПОЛОГІВ ПО ПЕРШОМУ ВОРУШІННЮ

 

Цим способом розрахунку користувалися ще до появи УЗД. Згідно з ним, необхідно до дати, коли ви відчули перші ворушіння малюка, приплюсувати двадцять тижнів. У разі, якщо це не перша ваша вагітність, а дитина почала штовхатися раніше 20-го тижня, додайте таку кількість тижнів, щоб в сумі вийшло 40. Ясна річ, розрахунок дати пологів по першому ворушінню – не найнадійніший з методів. Можна, звичайно, спробувати, проте для точнішого результату ми, все ж, радимо скористатися більш сучасними технологіями.

 

ЯК ПІДРАХУВАТИ ДАТУ ПОЛОГІВ ЗА ОСТАННІМИ МІСЯЧНИМИ

 

Розрахунок передбачуваної дати пологів по останніх місячних користується величезною популярністю внаслідок своєї граничної простоти. Спосіб припускає наступні дії:

 

– просто згадаєте, коли у вас востаннє почалися місячні;

 

– відніміть від цього дня три місяці;

 

– додайте до дати, що вийшла, сім днів.

 

Власне, все, окрім одного моменту. Зверніть увагу на те, що спосіб, що дозволяє розрахувати дату пологів за останніми місячними, найбільше підходить жінкам, чий менструальний цикл триває 28 днів, будучи при цьому регулярним.

 

Найдостовірніші ж способи розрахунку дати пологів - УЗД і первинний огляд у гінеколога. Проте яким би методом не була визначена дата народження дитини, під час завершального етапу третього триместру вагітності майбутня мама має бути готова до того, що малюк може з’явитися у будь-який момент. Бажаємо, щоб ви були готові до радісної події як морально, так і фізично!

 

Коментарі
Всі 88
9
1
0
4
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше