Як позбавитися від целюліту

31 Січня 201616:32

Сам по собі процес вагітності просто чудовий. Думаємо, з цим погодяться абсолютно всі мами! Проте, після пологів більшість з них стикаються з такими не дуже приємним наслідками вагітності, як зайва вага, а також целюліт на ногах і попі. На жаль, уникнути їх практично неможливо, в якій би гарній спортивній формі не перебувала дівчина.

 

Це пов’язано з тим, що організм під час вагітності накопичує жир у вигляді целюліту, як би запасаючись для повноцінного виношування і розвитку малюка. Що ж робити? Спершу – не засмучуватися і не опускати рук! А потім комплексно підійти до боротьби з целюлітом. Отже, для того, щоб зняти питання – «Як позбавитися від целюліту?», треба вжити наступні заходи:

 

– Дотримуватися правильного режиму харчування;

 

– Робити щоденні фізичні вправи;

 

– Регулярно масажувати проблемні зони;

 

– Спробувати спеціальні антицелюлітні обгортання.

 

Розглянемо кожний з пунктів детальніше!

 

ХАРЧУВАННЯ

 

Саме воно є основною зброєю у боротьбі з целюлітом, який накопичився в організмі під час вагітності. Щоб позбавитися від целюліту в домашніх умовах, необхідно звести у своєму раціоні харчування до мінімуму такі продукти:

 

– солодке;

 

– копчення;

 

– жирне;

 

– смажене;

 

– солоне.

 

Не турбуйтеся, відмовлятися від цих продуктів повною мірою зовсім не обов’язково. Проте постарайтеся знайти їм корисні замінники. Наприклад, цукор краще замінити медом, цукерки – сухофруктами, а тваринні жири – рослинними. Замість того, щоб вживати магазинні напівфабрикати, готуйте прості, але корисні салати! Також не забувайте про складні вуглеводи, наприклад, крупи. Особливо важливе місце в харчуванні після пологів займає питний режим. Пам’ятайте – вам необхідно випивати близько восьми склянок чистої води, більше всіх правило торкається мам-годувальниць.

 

ЩОДЕННІ ВПРАВИ

 

Сама по собі зайва вага нікуди не подінеться – для того, щоб позбавитися від целюліту, особливо на ногах і попі, слід дотримуватися певного режиму фізичної активності. Отже, швидко позбавитися від целюліту дозволяють будь-які кардіовправи:

 

– біг;

 

– катання на велосипеді або заняття на велотренажері;

 

– аеробіка;

 

– плавання;

 

– спортивна ходьба.

 

Додаткові вправи, які допомагають прибрати целюліт на ногах і попові, - присідання, випади і розтяжка.

 

МАСАЖ

 

Тут йдеться про самомасаж. Це нескладна і дуже ефективна методика позбавлення від целюліту. Ми б радили зупинитися на медовому або баночному масажі. Перший ґрунтується на розтиранні проблемних зон медом. Другий – на установку в проблемні зони спеціальних вакуумних банок. Єдиний мінус цих масажів – вони досить болісні, але, повірте, результат вартий того, щоб трохи потерпіти!

 

АНТИЦЕЛЮЛІТНІ ОБГОРТАННЯ

 

Досить проста процедура, що дозволяє позбавитися від целюліту в домашніх умовах. Щоб провести її, знадобляться всього два компоненти:

 

– щільна харчова плівка у великій кількості;

 

– будь-який протицелюлітний продукт: мед, глина або оцет.

 

Робити обгортання проблемних зон краще перед сном. Для цього необхідно намазати їх одним з перелічених вище продуктів і щільно обернути плівкою. Після чого тепло одягнутися і пропотіти. Це допоможе прискорити процес спалювання підшкірного жиру і виведе з організму надлишки води. Після процедури радимо прийняти контрастний душ.

 

Підводячи підсумок, ще раз нагадаємо: для того, щоб позбавитися від целюліту швидко і в домашніх умовах – потрібний комплексний, а також регулярний підхід. Упевнені – ваші старання не змусять довго чекати, тому зовсім скоро ви зможете насолодитися відмінними результатами!

Маєте питання?
Поставте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
Всі 104
8
1
4
5
2
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше