Агуша. Схвалено мамами! Частина 1

15 Травня 2015

Продукцію «ВімБіль Данн» любили з давніх пір, починаючи від «червоної цеглини» (як в студентські роки називали «Ліанозовське молоко») і закінчуючи «Фругуртом». Так і через 15 років продовжуємо насолоджуватися смаками продукції компанії, але у зв’язку з народженням дітей потреби трохи переформатувалися. Так, ми стали прихильниками ТМ «Агуша».

 

Але мене, як маму двох маленьких дітей і людини, яка тривалий час пропрацювала в пакувальній галузі, завжди цікавило: як це працює??

І ось нарешті з’явилася можливість поринути в чарівний світ виробництва.

Насамперед одягнули бахіли і екскурсія почалася. Спершу нам розповіли, як працює виробництво в цілому, весь технологічний ланцюжок, і ми здивувалися, що завод обслуговує всього 50 осіб і це все три зміни. Наша група змогла все спостерігати через скло балкону, який розташовується на другому поверсі будівлі. Чому нас не впустили в цех? Тому, що на цьому виробництві дуже велике значення має безпека продукції, тим більше, коли йдеться про дитяче харчування.

 

Перш ніж потрапити у виробничий цех, персонал проходить гігієнічні процедури: душ, обробка рук. Чистоту контролює спеціальний сканер при вході на виробництво. Далі ми побачили цех, де відбувається підготовка молока, сепарація, ультра пастеризація. Хотілося б відмітити для всіх матусь, що у виробництві використовується коров’яче молоко найвищої якості, а ультра пастеризація це, на сьогодні, самий кращий спосіб збереження практично всіх корисних речовин, яких потребують наші діти.

 

Кожна партія молока піддається вхідному контролю на цілий ряд показників: жирність, бактеріальний склад і багато інших. Діти просто прилипли до скла і дивилися на всі ці хромовані сепаратори, баки, труби, трубочки і крани.

Наступний цех, в якому відбувається розлив і упаковка. Було цікаво спостерігати як по транспортеру їдуть спочатку порожні, тільки що видуті, із запаяною верхівкою пляшечки для йогуртів і як відбувається їх перетворення на «Агушу». Перед самим розливом верхівка зрізується, і пляшечка обполіскується водою з власної артезіанської свердловини і потім вже відбувається розлив, закупорювання і етикетування.

 

За рахунок перфорованої труби, розташованої під стелею, всього за 4 хвилини відбувається повна зміна повітря в цеху. Усе це робиться виключно з метою безпеки продукції.

Після закінчення екскурсії ми весело фотографувалися і поїхали до дегустаційної зали. Там діти змогли продегустувати кефіри і сирки «Агуша», розважалися в ігровій кімнаті, а мами змогли відпочити за чашкою чаю з десертом і отримати ще дуже багато корисної інформації про продукцію «Агуша» від екскурсовода Дмитра. Йому окреме спасибі!!

 

І дітей без подарунків не відпустили: йогурти, сирки, фруктові пюре, пазли, всілякі сувеніри ну і фото на пам’ять.

Екскурсія мені і дітям дуже сподобалася. Рекомендую і рекомендуватиму всім матусям ТМ «Агуша» для здоров’я малюків.

Спасибі!

Марина Коршунова

Постало питання?
Задайте його фахівцеві!
Ірина Матвієнко
Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів.
Коментарі
8
1
4
1
8
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше