36 тиждень вагітності

31 Січня 201614:18

Коли настає 36 тиждень вагітності, більшість мам вже з нетерпінням чекають появи на світ свого малюка. Щоб скоротати час, радимо ознайомитися зі всілякими корисними матеріалами, книгами і форумами, що стосуються цього періоду. Також можна проглянути добірки відео «36 тиждень вагітності», адже інформація ніколи не буває зайвою, і можна почерпнути щось нове навіть тоді, коли здається, що знаєте вже все-все.

 

36 ТИЖНІВ ВАГІТНОСТІ: МАМА

 

Після закінчення 36 тижнів вагітності збільшення у вазі, з моменту її початку, складає у мам близько 12 кг. Цей показник є оптимальним, проте, якщо ви набрали більше – істотного приводу засмучуватися немає. Адже більшість мам втрачають зайві кілограми під час грудного вигодовування малюка. А тим, хто не належить до їх числа, впоратися з проблемою, напевно, допоможе післяпологова гімнастика. 36 тиждень вагітності – той момент, коли мамам легше дихати. На цьому терміні малюк зазвичай перевертається і давить на діафрагму вже не так сильно.

 

Важливо пам’ятати, що у майбутньої мами можуть спостерігатися незначні больові відчуття в області тазу. Відвідувати вбиральню доведеться частіше, ніж зазвичай, адже матка розташована дуже близько до сечового міхура і на терміні 36 тижнів вагітності постійно чинить на нього тиск. Ваш організм щосили готується до появи малюка на світ. Необхідно бути готовою і до того, що малюк може народитися трішки раніше запланованого терміну. Пологи на 36 тижні вагітності – сьогодні не рідкість. Саме тому так важливо прислухатися до свого організму і стежити за загальним самопочуттям. Якщо ви помітили, що у вас болить поперек, живіт кам’яніє і в ньому  з’явилися відчуття, що тягнуть, – у вас, швидше за все, гіпертонус матки. Негайно відвідайте лікаря – поява на світ вашого малюка вже зовсім не за горами. Вагітність 36 тижнів зазвичай протікає досить спокійно. Якщо мама з малюком і відчувають дискомфорт, то незначний.

 

36 ТИЖНІВ ВАГІТНОСТІ: МАЛЮК

 

На 36 тижні вагітності дитина вже практично повністю сформувалася, всі її системи нормально функціонують, і вона вже готова з’явитися на світ. Якщо вся вагітність протікала добре, без яких-небудь відхилень, на такому терміні малюк може народитися з абсолютно нормальною вагою, тобто, 2,8-3 кг, а його зріст досягатиме 48 см.

 

Етап, про який зараз йде мова, характеризується спадом активності дитини. З кожним днем місця в животику мами для неї залишається все менше – вона продовжує рости, міцніти і набирати вагу. За один день дитина додає приблизно по 30 грамів. Проте не варто забувати, що всі діти розвиваються по-різному. Тільки фахівець може описати вам точний стан здоров’я малюка.

 

У дітей на 36 тижні вагітності вже з’являються нігтики. Іноді вони настільки довгі і гострі, що дитина може випадково себе подряпати. У деяких малюків починають рости волосся, тому до моменту появи на світ такі дітки мають значну шевелюру, яка може досягати 4 см. А ось пушок і первородне мастило з тіла дитини до цього часу повинні зникнути.

Коментарі
Всі 52
9
1
0
4
9
Кількість зареєстрованих користувачів на сайті ТМ “Агуша”
Каталог продукції
Новини Агуша
Про виробництво
Відео
Засинайко
Контакти
Потрібна допомога?
Меню
Вхід
Агуша
Енциклопедія
Дізнатись у спеціаліста
Скарбничка
Лікар Комаровський
Агуша
Енциклопедія
Дивіться інші відео
Комаровського, проходьте
тести і гарантовано
отримуйте подарунки!
Дізнатись більше